День маркетолога

Дата: 25.10.2023 14:30

Щороку 25 жовтня професійне свято  відзначають маркетологи. Фото без опису

День Маркетолога –це свято  креативних, перспективних, успішних  спеціалістів з вивчення смаків покупців і просування товарів та послуг на ринку.

Шановні спеціалісти з маркетингу ! Від вашого професіоналізму залежить успіх будь-якого бізнесу. Ваша робота поєднує в собі творчість, пошук нестандартних рішень повсякденних завдань, аналіз ринків, комунікацію з людьми. Ваша праця надзвичайно важлива і необхідна.

Бажаємо вам завжди робити вірні прогнози, вміти поєднувати високий професіоналізм і корисні навички у своїй роботі, з легкістю зацікавлювати клієнта  і успішно просувати будь-який продукт. Нехай кожен день буде сонячним. А кожна ідея –перспективною і вдалою, безмежного натхнення та креативу. Професійної реалізації та постійного зростання добробуту, а також великого успіху, який буде супроводжувати вас  у всіх ваших справах!

З повагою міський голова Василь Сідько,

депутатський корпус, виконавчий комітет Тальнівської міської ради.