Шановні жителі Тальнівської громади!

Дата: 27.10.2023 12:53

Із глибоким сумом повідомляємо, що у боях з російськими окупантами загинувФото без опису  наш захисник  – Олексій Іванович Малявко.

Прощання з Героєм відбудеться в місті Тальне в неділю 29 жовтня 2023 року о 10 годині біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та Захисникам України.

Тальнівська міська рада, депутатський корпус, виконавчий комітет міської ради, усі земляки висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого.

Разом з Вами схиляємо голови у глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за найдорожчою для Вас людиною, а наші щирі співчуття полегшать Ваше родинне горе.

Нехай добрий, світлий спомин про мужнього захисника залишиться у серцях всіх,      хто його знав, любив та шанував.

Вічна пам'ять, доземний уклін та щира подяка Герою України.