У День визволення України  від фашистських загарбників  у   Тальному  поклали квіти до меморіалу на Пагорбі Слави.

Дата: 28.10.2023 11:05

28 жовтня з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників  відбулосьФото без опису покладання квітів до Пагорба Слави загиблим землякам  в роки Другої світової війни.

У заході взяли участь секретар міської ради Євгеній Безталанний, заступник міського голови Юрій Свідерський, голова ради ветеранів Віктор Крошка.

Цьогоріч ми відзначаємо вже 79 річницю від вигнання нацистських загарбників із території сучасної України та вшановуємо відвагу і жертовність  тих, хто відстояв нашу священну землю в роки кровопролитної війни.

Час минає, але у наших спогадах навіки залишається приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до Батьківщини.

Памятаємо та шануємо сьогодні й завжди імена  наших визволителів.