День працівника соціальної сфери України

Дата: 05.11.2023 08:00

Шановні працівники соціальної сфери!

Ваша праця сповнена  милосердя й душевного тепла. Вашу чуйність і турботу відчувають широкіФото без опису верстви населення і насамперед — пенсіонери та особи з інвалідністю, діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, малозабезпечені, багатодітні родини, безробітні громадяни.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього.

Переконаний, вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіляких перешкод у справі поліпшення соціального захисту тих, хто його потребує.

Хай ваша працьовитість та душевне тепло і надалі служать людям, а свято нехай надасть усвідомлення своєї причетності до великої та дуже важливої справи — соціального захисту людини.

Бажаю усім нам миру та перемоги! А кожному з вас – щастя, сімейного затишку, міцного здоров’я та відчуття важливості справи, яку ви робите!

З повагою міський голова Василь Сідько,

депутатський корпус, виконавчий комітет Тальнівської міської ради