«Моє село-найкраще місце на землі»

Дата: 12.11.2023 10:35

У кожного українця є своє місце сили. Місце, яке знайоме іФото без опису дороге з дитинства, яке до себе притягує завжди, не дивлячись на те, куди завела доля.

Це рідне місто чи село, де людина народилась, виросла, відчула свої перші почуття, пізнавала світ і його мудрість.

Для павлівчан – це рідна Павлівка, яка сьогодні відзначає свій день народження.

Це свято всіх, хто пише історію своєї малої Батьківщини щоденною, наполегливою працею, хто дарує йому щиру любов і турботу, хто створює неповторний колорит, зберігає історію та закладає майбутнє.

Щиро дякуємо жителям населеного пункту, представникам різних поколінь, які працювали та працюють на благо села і громади. Від щирого серця зичимо всім козацького здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба, щедрої долі і злагоди в кожній родині.

Бажаємо щоб в Павлівці дзвеніла українська пісня, гули новосілля, весілля, родини і радості й щастя було тут багато. Щоб кожному з вас посміхалася доля, Господь дарував наснагу і сили, щоб ви проживали у дружньому колі, і працею славили свої родини.

З повагою міський голова Василь Сідько,

депутатський корпус, виконавчий комітет Тальнівської міської ради.