ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 14.11.2023 08:12

Фото без описуВиконавчий комітет Тальнівської міської ради, відповідно до вимог чинного законодавства України оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності (експертів), які будуть залучені до проведення незалежної оцінки нерухомого комунального майна Тальнівської міської територіальної громади.

Конкурс буде проведено 16.12.2023 о 11:00 год. за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, м. Тальне, вул. Соборна, 28, каб. 217.

Мета проведення незалежної оцінки:

Визначення ринкової вартості об’єктів комунальної власності для розрахунку стартової ціни приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Відомості про об’єкти оцінки:

• Лот 1 - громадський будинок - будівля дитячого садка - "А", ганок - "а1", "а2", "а3", "а5", "а6", "а7", "а8", "а10", "б", сходи - "а4", "а10", кухня - "Б", підвал - "В","Д", вбиральня - "Г", навіс (тимчасовий) - "Е", "Ж", огорожа - №1, хвіртка - №2, ворота - №3, басейн - №4, вимощення - "VIII", площею 779,5 м2 розташований за адресою: с. Зеленьків, вул. Шевченка, 3.

Строк виконання робіт не повинен перевищувати 15 календарних днів.

Для участі в конкурсі необхідно подати конкурсну документацію:

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті із супровідним листом з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) і складається із:

· конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях). Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

· документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб'єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна;

· підтвердних документів:

• заява на   участь   у   конкурсі   за   встановленою   формою
     (згідно додатку 3  до  Наказу Фонду державного майна від 25.11.2003 № 2100);

• копія установчого документа претендента (Статут, положення тощо);

• копії кваліфікаційних документів оцінювачів,  які працюють  у
     штатному  складі  та  яких  буде  залучено до проведення оцінки та
     підписання звіту про оцінку майна;

• письмові згоди   оцінювачів,  яких  буде  додатково  залучено
     претендентом до проведення робіт  з  оцінки  майна  та  підписання
     звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

• копія  сертифіката  суб'єкта  оціночної  діяльності, виданого
     претенденту  Фондом державного майна України, та копія ліцензії на
     виконання   землеоціночних   робіт,   видана  центральним  органом
     виконавчої  влади  з  питань  земельних  ресурсів  (у  разі оцінки
     об'єкта  приватизації  разом  із  земельною  ділянкою, на якій він
     розташований);

•      інформація  про претендента (документ, який містить відомості
     про   претендента   щодо  його  досвіду  роботи,  кваліфікації  та
     особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі  та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з  описом
 підтвердних документів, що містяться в конверті та завіряється претендентом, який відповідає за їх достовірність за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, м. Тальне, вул. Соборна, 28.

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі передбачено наявність:

· відповідної кваліфікації оцінювачів щодо об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами) оцінювача, виданими згідно із Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» ;

· переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна та їх особистого досвіду у виконанні робіт з оцінки подібного майна.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном 3-15-25.