ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 14.11.2023 08:15

Оголошення

13 листопада 2023 року відбувся конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльностіФото без опису (експертів), які будуть залучені до проведення незалежної оцінки нерухомого комунального майна.

Переможцем конкурсу по всіх трьох лотах, а саме:

• Лот 1 - частина нежитлового приміщення (перший поверх) розташованого за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, с. Папужинці, вул. Перемоги,  4 а, площею 15,7 кв. м.;

• Лот 2 - частина нежитлового приміщення, будівля ФАПу - магазин за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, с. Піщана, вул. Горовенка, 15, площею 27,0 кв. м.;

• Лот 3 - частина не житлового приміщення (першого поверху) розташованого за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, м. Тальне, вул. Захисників України, 38, площею 20,0 кв. м..

визначено фізичну особу підприємця Косміну Юрія Валерійовича.

Мета проведення незалежної оцінки:

Визначення ринкової вартості об’єктів комунальної власності для розрахунку стартового розміру орендної плати з метою його подальшої здачі в оренду через аукціон.

Місце розташування об’єкта оренди (адреса)

Термін виконання робіт

Загальна вартість робіт, грн.

1.

ЛОТ 1:

2.

ЛОТ 2:

3.

ЛОТ 3:

14 робочих днів

За додатковою інформацією звертатись за телефоном 3-15-25.