Одержувачі житлових субсидій та пільг отримають додаткову підтримку на придбання твердого палива

Дата: 29.11.2023 16:02

🟢 Набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 07.11.2023 № 1173 “Про реалізацію протягомФото без опису опалювального сезону 2023 – 2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива“.

📄 Нормативним актом передбачено надання в опалювальному сезоні 2023 – 2024 років одержувачам пільг і житлових субсидій, які набули право на отримання виплати на придбання твердого пічного побутового палива або отримали відповідну виплату у 2023 році, додаткової підтримки на придбання твердого пічного побутового палива за рахунок міжнародних партнерів.

🔄 Тим, кому в 2023 році вже призначено пільгу або житлову субсидію на придбання твердого пічного побутового палива, додатково подавати заяву не потрібно – розмір доплати перерахують за наявною інформацією.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою м. Тальне вул. Соборна 15.

Телефон гарячої лінії 3-00-52☎️