«Запрошуємо на заходи внутрішньо переміщених осіб

Дата: 01.12.2023 11:15

Запрошуємо дітей з числа внутрішньо переміщених осіб на захід «В гостях у СвятогоФото без опису Миколая», який відбудеться 12 грудня 2023 року о 14.00 годині у приміщенні комунального закладу «Тальнівський будинок культури корпус       № 2» (колишній кінотеатр «Юність»).

Організатори заходу громадська  організація «Десяте квітня»  за підтримки Агенції ООН у справах біженців, за сприянням Тальнівської міської ради.

У заході можуть взяти участь діти віком до 17-ти років. У програмі:

• Розважально-ігровий анімаційний захід

• Новорічні подарунки

Одночасно для дорослих буде проведено захід за програмою: профілактика негативного впливу стресу, ознайомлення зі знаннями та вміннями щодо попередження негативного стресу, емоційної підтримки інших та елементів самопідтримки.

Бажаючим взяти участь необхідно зареєструватися з 4 по 7 грудня у відділі з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я Тальнівської міської ради за адресою: м. Тальне, вул. Соборна, 45, каб. № 1.

Поспішайте! Кількість учасників обмежена!»