Акція боротьби насильства щодо жінок.

Дата: 08.12.2023 15:16

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна компанія «16 днів проти насильства», яка з 1991Фото без опису року підтримується міжнародною спільнотою. Акція в Україні розпочинається з 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

Основними завданнями акції є:

- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сімї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

- активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

- проведення інформаційної кампанії з метою підвищення обізнаності населення України з питання попередження насильства в сімї, жорстокого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.