Тальнівське управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості пропонує роботодавцям отримати компенсацію за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю.

Дата: 12.12.2023 11:00

Умови отримання компенсації:

-ви працевлаштували особу з інвалідністю першої або другої групи.Фото без опису

-облаштували робоче місце для цієї особи відповідно до її індивідуальних потреб.

-подали до центру зайнятості заяву про отримання компенсації протягом 90 календарних днів з дня працевлаштування особи з інвалідністю.

Розмір компенсації:

-для осіб з інвалідністю першої групи - до 100,5 тис. грн (15 мінімальних зарплат).

-для осіб з інвалідністю другої групи - до 67 тис. грн (10 мінімальних зарплат).

Компенсуються фактичні витрати за облаштування робочого місця, зокрема за придбання засобів, які зазначені в Додатку 1 до Порядку № 893 від 22.08.2023 р., зокрема:

-меблі (крісла з регульованими або фіксованими сидіннями, поручні та бруси, розсувні двері, засоби для їх відчинення/зачинення, протиковзних та тактильних матеріалів для підлог і сходів).

-транспортери для піднімання сходами з електроприводом.

-допоміжні засоби для позиціонування курсора та тактильних комп'ютерних дисплеїв.

-брайлівські клавіатури та портативні пристрої.

-підйомні платформи для робочих місць.

-допоміжні засоби для відтворення звуку та для забезпечення здатності чути і бачити, тощо.

Як подати на компенсацію:

заява подається до центру зайнятості за місцем провадження діяльності роботодавця.

Виплата компенсації здійснюється протягом п'яти робочих днів з дня прийняття рішення про надання компенсації на рахунок роботодавця.

Дізнатися більше про компенсацію та отримати консультацію можна за телефоном: 068-623-99-92

Деталі програми на сайті Черкаської обласної служби зайнятості: https://is.gd/afx4ts