МАЛЯВКО Олексій Іванович

Дата: 15.12.2023 09:02

МАЛЯВКОФото без опису

Олексій Іванович

Дата, місце народження: 23 квітня 1990 року, село Анадоль Волноваського району Донецької області

Звання: солдат

Посада: розвідник другого розвідувального відділення розвідувального взводу

Дата, місце загибелі: 16 жовтня 2023 року, Харківська область

Місце поховання:  м. Тальне

МАЛЯВКО Олексій Іванович народився 23 квітня 1990 року у селі Анадоль Волноваського району Донецької області, де й пройшло дитинство та юність захисника. Хлопець зростав  без батька, мама Олексія померла більше десяти років тому. Юнака виховувала та підтримувала тітка Антоніна, яка зараз знаходиться в окупації разом із молодшим братом Олексія - Артемом ( йому 11 років).

Після закінчення місцевої школи Олексій Малявко довгий час працював на металургійному заводі в місті Маріуполь.

З початку повномасштабного вторгнення з цивільною дружиною та двома маленькими доньками переїхали до Тального.

В нашому місті Олексій влаштувався робітником на Тальнівський комбінат хлібопродуктів.  Вирізнявся працьовитістю та відповідальністю, за яку б роботу  не брався – доводив до ладу. На нього можна було покластися як на спеціаліста та грамотного фахівця.

У січні 2023 року Олексій Малявко був мобілізований до лав Збройних Сил України.  Проявляв себе активним, відповідальним, наполегливим та рішучим. Сміливо, свідомо, щиро та швидко здобув навички та гідно виконував військовий обов’язок, умів підтримати та допомогти.

Солдат-розвідник другого розвідувального відділення розвідувального взводу Олексій Іванович Малявко загинув 16 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання, перебуваючи в Харківській області.

У скорботі  залишилися цивільна  дружина Оксана, доньки - двійнятка Ольга та Лілія.

Поховали захисника у м. Тальне.