16  та 17 грудня 2023 року, юні борці, вихованці Тальнівської ДЮСШ, мали змогу взяти участь у відкритому чемпіонаті м.Черкас з вільної боротьби.

Дата: 18.12.2023 15:28

Запрошення на змагання, підготовка необхідних документів юних спортсменів  лягаютьФото без опису на плечі тренерів-викладачів. Питання  доїзду до змагань уже кілька років вирішують  батьки юних борців і це надзвичайно суттєва допомога.

Відкритий чемпіонат міста Черкас уже став традиційним і проводиться кілька разів на рік. Наші вихованці дуже вдало виступили на цих змаганнях. Ось результати Тальнівчан

Булавко Іван-1місце

Безпалько Артем -1місце

Клеван Богдан -2місце

Чередов Олександр-2місце

Кравчук Михайло-3місце

Нишпора Данило-3місце

Мельник Олексій-3місце

Пельменьов Стас-3місце

Олійник Денис-3місце

Юні спортсмени вдячні тренерам Юрію Пантелею та Степану Томащуку за хорошу підготовку та підтримку в змаганнях, батькам – за розуміння та допомогу, воїнам ЗСУ – за змогу спокійно займатись і брати участь у змаганнях.