Бюджет на 2024 ухвалено: в Тальнівській міській раді відбулася підсумкова сесія

Дата: 18.12.2023 16:21

Сьогодні, 18 грудня 2023 року, пройшла 51 сесіяФото без опису Тальнівської міської ради. Пленарне засідання очолив міський голова Василь Сідько.

До участі в роботі сесії долучилися 18 депутатів міської ради із 26 обраних.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх загиблих у війні росії проти України.

Депутати затвердили бюджет на наступний рік та ухвалили важливі рішення.

Загальний обсяг видатків бюджету міської територіальної громади на 2024 рік визначений в сумі 326 861,9 тис. грн, з яких 311 737,1 тис. грн – видатки загального фонду та 15 124,8 тис. грн - видатки спеціального фонду, в тому числі бюджет розвитку 6 000,0 тис. грн.

Найбільше планують витратити на утримання установ, фінансування програм та заходів по галузі «Освіта»60, 2% загального обсягу видатків.

На виконання  Програми Тальнівської міської територіальної громади «Територіальна оборона» на 2022-2024 роки передбачено  6180,0 тис. грн.

У рамках реалізації Програми «Турбота» на 2024 рік на соціальний захист та соціальне забезпечення передбачаються видатки  в сумі 26 834,823 тис. грн.

В ході засідання депутати прийняли  низку змін до:

-бюджетних програм;

- комплексної програми підтримки ветеранів війни, Захисників та Захисниць України та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України на 2024-2025 роки;

-рішення у земельній сфері та питання, що стосуються цивільного захисту, комунальних та соціальних проблем.

Крім того, під час роботи сесії, присутні  заслухали звіт постійної комісії з питань агропромислового комплексу земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку та охорони навколишнього середовища, екології, розглянули питання за пропозиціями постійних комісій тощо.

З усіх 24-х питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

На завершення сесії, міський голова Василь Сідько подякував усім за плідну роботу, побажав мирних новорічних  та різдвяних свят та найшвидшої Перемоги.