Шановні роботодавці!

Дата: 19.12.2023 10:49

Якщо Вам на постійну чи тимчасову роботу потрібні працівники, які відповідали бФото без опису необхідним професійним вимогам – зверніться до Тальнівського управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Ваші вакансії:

• запропонують шукачам роботи із відповідною освітою і професійним досвідом;

• внесуть у всеукраїнську базу вакансій та Телеграм канал Черкаської ОВА «Робота на Черкащині»;

• розмістять у соцмережах Служби.

Фахівець центру зайнятості:

• добере із числа безробітних осіб і шукачів роботи відповідних кандидатів

• проведе ряд заходів для зручної Вам комунікації із претендентами.

Якщо потрібних фахівців немає - служба зайнятості організовує профнавчання (у т. ч. за ваучером, за однією із 124 професій, спеціальностей).

Ті роботодавці, які легально працевлаштують різні категорії осіб (у т. ч. ВПО, колишніх воїнів, молодь, осіб з інвалідністю та ін.) – можуть отримати компенсації (ЄСВ або частини З/П)!

Є можливість отримати грантові кошти на створення або розвиток власного бізнесу! Державна служба зайнятості супроводжує реалізацію урядового проєкту єРобота за напрямками "Власна справа" (до 250 тис. грн) і "Грант для ветеранів та їх подружжя" (до 1 млн грн). Основна вимога – створення нових робочих місць.

За докладнішою інформацією звертайтесь на гарячу лінію Тальнівського управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості (093) 481-88-51 або особисто звернутися до Тальнівського управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості за адресою: м. Тальне, вул.. Майданецька, 13/1.