Відбулось засідання Комісії з розгляду заяв щодо надання матеріальної допомоги

Дата: 20.12.2023 12:59

19 грудня 2023 в Тальнівській міській раді відбулось 17-те засідання КомісіїФото без опису щодо надання матеріальної допомоги   мешканцям Тальнівської міської територіальної громади.

До розгляду Комісії надійшло 104 заяви.

Розмір матеріальної допомоги визначила Комісія в кожному конкретному випадку, виходячи з обставин, що склалися і призначила виплату одноразової грошової допомоги:

5 особам на лікування пораненим або травмованим військовослужбовцям, які брали участь у бойових діях або забезпечували здійснення  заходів з національної безпеки  і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії;

6 громадянам на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого, або особі , яка зобов’язалася поховати померлого;

-39 особам, більша частина  з них онкохворі, на лікування;

-10 членам сімей військовослужбовців, які беруть (брали) участь у бойових діях, захоплених у полон або заручники та зниклі безвісти під час захисту Батьківщини, на покращення соціально-побутових умов проживання;

- 41 учаснику бойових дій та особам, прирівняним до них.

Всі подані заяви Комісія ретельно опрацювала. Врахувавши висновки видані закладами охорони здоров’я, акти обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників та обставин, в яких перебувають їх родини - виділила допомогу в загальній сумі 207 тис. грн.

Засідання проходило під головуванням Юрія Свідерського - заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів та за участі 7 членів комісії.

Бажаємо всім здоров’я та найшвидшої Перемоги!