Що робити, якщо роботодавець не виконує умови укладеного трудового договору?

Дата: 20.12.2023 14:44

Якщо роботодавець не виконує умови трудового договору, ви можете зробити наступне:Фото без опису

звернутися до роботодавця з письмовою вимогою про усунення порушень і виконання умов трудового договору. Також ви можете звернутися до профспілкового органу, якщо ви є членом профспілкової організації, за допомогою і підтримкою;

звернутися з письмовою скаргою до Державної служби України з питань праці та/або Державної податкової служби України;

звернутися до суду з позовом про встановлення факту порушень роботодавцем умов трудового договору, відновлення порушених прав і вимоги компенсації моральної та матеріальної шкоди. Ви можете скористатися послугами адвоката або іншого представника за вашим вибором. Ви також можете звернутися до суду за допомогою і підтримки профспілкової організації, якщо ви є її членом.

Не погоджуйтеся на порушення ваших прав і умов трудового договору з боку роботодавця. Задекларована праця - це ваше майбутнє і ваша гідність!