Шановні енергетики! Щиро вітаю вас з професійним святом!

Дата: 22.12.2023 10:51

У цей важкий час ви гідно тримаєте свій фронт – енергетичний. Саме від вашої злагодженої таФото без опису напруженої роботи залежить функціонування промисловості, зв’язку, соціальної сфери та комфорт у наших оселях. З повною віддачею ви виконуєте власну професійну справу, вкладаючи в неї свої знання та вміння.

День енергетика – це свято мужніх людей, які віддають всю енергію та сили для того, аби жителі нашої громади отримували світло і тепло, не дивлячись на всі виклики сьогодення.

Щиро зичу вам нескінченної енергії в душі, здоров’я та достатку у родинах! І основного – миру: миру в країні, миру в оселі, миру в душі!

Нехай завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові, а життя буде наповнене енергією світла.

А прийдешні новорічні та різдвяні свята нехай принесуть масу позитивних та яскравих емоцій.

З повагою міський голова Василь Сідько, депутатський корпус, виконавчий комітет Тальнівської міської ради.