Шановні жителі Тальнівської громади! Сердечно вітаю вас зі світлим святом – Різдвом Христовим!

Дата: 25.12.2023 08:30

Цей день завжди сповнений надії та віри, любові та злагоди, а також відчуттяФото без опису затишку та домашнього тепла.

Ще два роки тому, ми вірили в різдвяні дива. Сьогодні, загадуючи бажання перемогти у війні, ми не сподіваємося на диво.

Як військові, так і цивільні, маємо одну єдину мету – вигнати ворога з наших земель. Захистити наші традиції, нашу віру, нашу ідентичність.

У цей день згадаймо українських героїв, які віддали життя в боротьбі з ворогом. Подякуймо нашим воїнам, які зараз боронять нас від російських окупантів.

Нехай Світло Різдвяної Зорі благословить наш тяжкий шлях до Перемоги. Стане орієнтиром та надією для тих, хто зустрічає Різдво далеко від рідних. Зігріє серця й освітить шлях кожного в найтемніші ночі.

Нехай усі молитви, що пролунають сьогодні, будуть почутими, а цьогорічне Різдво принесе нашій країні мир та спокій, знищить все зло і наповнить  життя теплом, радістю та благополуччям.

Важко святкувати під час війни. Та попри все ми будемо прославляти величну за своїм значенням подію Боговтілення – Бог Предвічний народжується як Син Людський. Сам Господь, який нам дав свого Єдинородного Сина,  тим самим явив славу Свою.

Нехай свято Різдва Христового спонукає нас завжди обирати Бога і все, що походить від Нього. Нехай  зі співом української колядки над кожною родиною зійде Боже благословення, серце кожного наповниться миром і добром!

З Різдвом Христовим!

Христос Народився! Славімо Його!

З найкращими побажаннями

міський голова Василь Сідько,

депутатський корпус, виконавчий комітет Тальнівської міської ради.