„Платформа ветерана „Черкаський вимір“

Дата: 28.12.2023 11:55

Черкаська обласна військова адміністрація разом з партнерами створили вебсторінку „Платформа ветеранаФото без опису „Черкаський вимір“

https://ukrveteran.ck.gov.ua (далі - Платформа), що сприятиме інтеграції захисників і захисниць у мирне життя. На даному сайті зібрано й упорядковано всю необхідну для ветеранів інформацію. Платформа містить алгоритми пошуку зниклих безвісти, набуття статусу ветерана війни, перелік пільг державного рівня, медична допомога та реабілітація, пенсійне забезпечення, професійна освіта, започаткування власної справи, грантові можливості та багато інших інструментів. Для підвищення впізнаваності та охоплення Платформи, прошу, в рамках компетенції: 1. Активніше поширювати інформацію про Платформу в соціальних мережах, власних веб-ресурсах та інших ЗМІ; 2. При проведенні інформаційних кампаній та заходів, спрямованих на ветеранів, акцентувати увагу про рубрики і наповнення Платформи; 3. При співпраці з громадськими організаціями, які працюють з ветеранами інформувати про наявність і доступність Платформи. 4. Розглянути можливість створення інформаційних матеріалів з використанням QR-коду з посиланням на Платформу, підкріпленого у додатках. Додаток: QR-код з посиланням на Платформу, лише в ел. вигляді.