Спільні зусилля та небайдужість ведуть до Перемоги

Дата: 03.01.2024 14:10

Війна не дає святкових вихідних чи перепочинку, українські захисники та захисниціФото без опису щохвилини стоять на варті нашого  спокою. Тому щоденним і незмінним пріоритетом у роботі Тальнівської міської ради залишається забезпечення ЗСУ.

3 грудня міський голова Василь Сідько передав для забезпечення потреб військовослужбовців одного з підрозділів ЗСУ, які захищають нашу державу, квадрокоптер DJI Matrice 300 RTK.

Як зазначив Василь Сідько, Тальнівська міська територіальна громада   на постійні основі комунікує  з оборонцями й допомагає з необхідним обладнанням. Найменше, що ми можемо зараз зробити для наших мужніх воїнів – це надавати підтримку та забезпечувати ресурсами.

Військові подякували  міському голові та громаді  і всім небайдужим людям , які долучаються до підтримки ЗСУ. Така техніка зменшує ризик людських втрат та зберігає найцінніше – людське життя.

Тальнівська міська територіальна громада продовжуватиме допомагати захисникам і разом працювати для Перемоги.