Оперативна інформація про складні погодні умови на Черкащині 7-9 січня 2024 року (І рівень небезпечності – ЖОВТИЙ)

Дата: 04.01.2024 15:52

Внаслідок вторгнення арктичного повітря з півночі Європи та впливу добре насиченого вологою південного циклону, 7-9Фото без опису січня 2024 року на Черкащині очікуються складні погодні умови. Вдень 7 січня та впродовж доби 8 січня на Черкащині прогнозується значний сніг, встановлення снігового покриву 10-20 см. Пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети висотою 30-40 см, на дорогах ожеледиця. Впродовж 7-9 січня очікується значне зниження температури повітря вночі до 14-19° морозу, вдень до 9-14º морозу. Такі складні погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних служб та енергетичних підприємств, порушення та припинення руху транспорту на дорогах, погіршення умов життєзабезпечення населення.