ПРИЄМНІ НОВИНИ З ТАЛЬНІВСЬКОГО ПОЛОГОВОГО ВІДДІЛЕННЯ

Дата: 05.01.2024 11:11

За грудень місяць 2023 року в пологовому відділенні КНП «ТальнівськаФото без опису багатопрофільна лікарня» Тальнівської міської ради народилося 9 немовлят, а саме:

2 хлопчики та 7 дівчаток.

Одна новонароджена дівчинка з Тального,  по одній маленькій красуні з Зеленькова, Мошурова, Тальянок. Хлопчики родом з Глибочка та Білашок. Ще троє дівчаток народили жіночки з інших територіальних громад.

Щиро вітаємо родини з народженням малюків у вільній та незалежній Україні! Щасливого дитинства під мирним небом!

Загалом у  2023 році у закладі прийняли 157 пологів, 55 з них – це пологи з інших територіальних громад. Серед новонароджених  87 хлопчиків та 70 дівчаток!

Додамо, що колектив працівників пологового відділення КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня»ТМР з професіоналізмом та доброзичливістю проведе майбутніх матусь від моменту поступлення і до виписки. Адже чути перший крик новонародженого та бачити щасливих батьків поруч - це найбільша нагорода.

Чекаємо вас у нас!