Шановні жителі громади! Прийміть щирі вітання зі святом  Хрещення Господнього!

Дата: 06.01.2024 08:00

6 січня ми з усім православним світом відзначаємо велике свято –Фото без опису Богоявлення Господнє. Це одне з найбільших та найрадісніших зимових християнських свят українського народу. Воно завершує цикл різдвяних свят.

Освячена в цей день вода річок, озер та криниць захищає від усього лихого, приносить у домівки мир і спокій, дарує Божу благодать та духовне очищення.

Сьогодні ми просимо у Господа захисту та благословення для наших воїнів-захисників, які обороняють від ворога свою рідну українську землю, щоб українське добро найшвидше перемогло московське зло.

Щиро сподіваюся, що цілюща хрещенська вода додасть усім здоров’я й наснаги, зробить помисли світлими, а вчинки – чистими та благородними.

У цей величний день бажаю, щоб ми очистили свої серця від усього недоброго і наповнили їх любов’ю, миром, вірою та прагненням бути гідними людьми, українцями, християнами.

Миру, злагоди й достатку кожній родині! Зі світлим і чистим Хрещенням Господнім!

Христос Хрещається!

Від щирого серця, міський голова Василь Сідько,  депутатський корпус, виконавчий комітет Тальнівської міської ради