Із наближенням зимового періоду й погіршенням погодних умов та у зв’язку з можливим блекаутом в Україні запрацювали Пункти незламності (ПН).

Дата: 06.01.2024 11:24

Пункти незламності передбачають можливість для кожного українця безкоштовно зігрітись чи підзарядити гаджетФото без опису навіть в умовах тривалого знеструмлення населеного пункту. Кожен ПН має у наявності джерело тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних телефонів, аптечки.

Комплектування та функціонування Пунктів незламності здійснюється з урахуванням наявного ресурсу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Такі пункти функціонують за графіком, визначеним комісією з питань техногенно-екологічної безпеки.

Загалом у Тальнівській громаді діє 9 пунктів незламності:

📍Тальнівська міська рада.

📍13 ДПРЧ 4 ДПРЗ ДСНС України у Черкаській обл..

📍Відділ поліцейської діяльності № 1 Звенигородського РУ ГУ НП у Черкаській обл..

📍Тальнівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія».

📍Тальнівська ЗОШ № 2.

📍Кривоколінський ліцей.

📍Мошурівська ЗОШ І-ІІІ ст.

📍Кобринівська гімназія.

📍Заклад тимчасового проживання ВПО у с. Онопріївка.