Родинам полеглих захисників передали ордени та медалі

Дата: 10.01.2024 16:12

9 січня у залі засідань Звенигородської районної ради отримали  нагороди сім’ї 12Фото без опису загиблих захисників. Державні відзнаки прийшли отримати батьки, дружини і діти полеглих Героїв, з якими зустрілися начальник Звенигородської районної військової адміністрації Юрій Піковський   та  начальник РТЦК та СП Роман Здоровенко.

Орденом «За мужність» 3 ступеня(посмертно) нагороджений житель Тального Солошенко Микола Васильович, який загинув 24 червня 2023 року поблизу населеного пункту Ступочки на Донеччині. Нагороду отримав син Героя.

Ми будемо завжди вдячні всім, хто став на захист нашої держави в цій війні, розв’язаній Росією. І завжди будемо пам’ятати кожного й кожну, хто віддав життя за Україну й за кожного з нас.

Вічна пам’ять загиблим Героям!

Співчуття, повага та шана їхнім рідним!