КУКУРУЗА Павло Олексійович

Дата: 14.01.2024 08:23

КУКУРУЗА

Павло ОлексійовичФото без опису

Дата, місце народження: 5 липня 1974 року,  село Кобринове Тальнівського району Черкаської області

Звання: солдат

Посада: стрілець-санітар 2-го стрілецького відділення 2-го стрілецького взводу 1-ї стрілецької роти

Дата смерті:  16 грудня 2023 року

Місце поховання: с. Гуляйка

КУКУРУЗА Павло Олексійович народився 5 липня 1974 року в селі Кобринове. Там пройшло його дитинство, роки юності та все життя.

Після закінчення 9 класів Кобринівської школи, в 1989 році, навчався в Уманському технікумі механізації, де отримав професію механіка. Далі була служба в армії. Після звільнення в запас чоловік працював в місцевому господарстві на різних посадах.

До війська захищати Україну боєць пішов в кінці серпня 2022 року. Брав участь в бойових діях під Бахмутом, Вугледаром.

2 грудня 2023 року в районі Куп’янська, що на Харківщині, військовослужбовець Павло Кукуруза отримав тяжке поранення. Лікувався в шпиталі Харкова та центральному шпиталі ЗСУ в Києві.

16 грудня 2023 року перестало битись його серце.

Церемонія прощання з Павлом Олексійовичем Кукурузою відбулась 18 грудня в селі Кобринове біля рідної домівки Захисника.

Поховали військового на місцевому кладовищі села Гуляйка.

В Героя залишились: дружина - Лариса Анатоліївна, син - Владислав, донька –Анна, онучка Ярослава, батько – Олексій Васильович, мама - Надія Григорівна, брати - Андрій, Тарас та сестра Люда.