ПІДЧІС Василь Іванович

Дата: 14.01.2024 08:28

ПІДЧІСФото без опису

Василь Іванович

Дата, місце народження: 19 травня 1968 року, село Заліське Тальнівського району Черкаської області

Звання: солдат

Посада: стрілець-помічник гранатометника 1-го аеромобільного відділення 1-го аеромобільного взводу 1-ї аеромобільної роти 1-го аеромобільного батальйону

Дата, місце загибелі:  23 листопада 2023 року, Донецька область

Місце поховання: с. Заліське

ПІДЧІС Василь Іванович народився 19 травня 1968 року в селі Заліське на Тальнівщині. Закінчивши Заліську восьмирічну школу, продовжив навчання в Кобринівській середній школі. Отримавши професію тракториста,  розпочав своє трудове життя в місцевому господарстві. Згодом працював водієм та будівельником в багатьох регіонах України.

Створив сім’ю та разом з дружиною Ганною Петрівною виховували дітей, разом будували плани на майбутнє. Проте їх мрії, як і мрії мільйонів наших співвітчизників перервала війна.

15 червня 2022 року Василь Іванович Підчіс був мобілізований третім відділом Звенигородського РТЦК та СП до лав ЗСУ. Службу проходив в гарячих регіонах сходу України на посаді помічника гранатометника  у складі 1-го аеромобільного відділення 1-го аеромобільного взводу 1-ї аеромобільної роти.

За мужність та героїзм, проявлені на полі бою, він був відзначений  нагородами від командування військової частини.

З 23 листопада 2023 року по 21 грудня військовослужбовець вважався зниклим безвісти. Увесь цей гіркий час родина жила надією на повернення до рідного дому чоловіка та батька.

Проте не судилося. Доля розпорядилась по своєму.

У смутку залишились дружина Ганна Петрівна, діти - Наталія, Василь, Олександр та Іван.

Поховали Героя 23 грудня 2023 року в рідному селі Заліське.