Виконавчий комітет провів перше засідання у 2024 році.

Дата: 18.01.2024 16:44

Сьогодні, 18 січня, під головуванням міського голови Василя Сідька відбулося перше вФото без опису новому 2024 році засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у війні  Захисників і Захисниць України.

Далі міський голова зачитав заяву члена виконкому Олександра Пилипенка про дострокове складання повноважень.

Заслухавши доповідь головного бухгалтера фінансово-господарського відділу ТМР Людмили Поліщук , члени виконавчого комітету схвалили ряд звітів:

-про використання коштів загального та спеціального фондів  місцевого бюджету  Тальнівської міської територіальної громади  «Територіальна оборона на 2022-2024 роки»;

- про використання коштів благодійного рахунку виконавчого комітету ТМР  за 2023 рік відповідно до програми «Територіальна оборона на 2022-2024 роки»;

-про використання коштів  спеціального фонду місцевого бюджету Тальнівської міської територіальної громади  за 2023 рік  відповідно до програми Тальнівської міської територіальної громади  «Надання шефської допомоги, фінансування заходів, спрямованих на підвищення рівня бойової готовності військових частин ЗСУ, національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки та інших заходів територіальної оборони на 2023-2024 роки».

Начальник загального відділу апарату  виконавчого комітету ТМР Наталія Горбаченко інформувала про нагородження відзнаками виконавчого комітету ТМР, про стан роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті ТМР за 2023 рік, про затвердження Положення про Грамоту та Подяку виконавчого комітету Тальнівської міської ради.

Начальник відділу у справах дітей  ТМР Ніна Кравчук доповіла з розгляду питання про встановлення піклування над дитиною.

На порядку денному також були питання   про затвердження висновку  опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради  про можливість виконувати обов’язки опікуна та про роботу комісії по розгляду звернень громадян  з питань надання матеріальної грошової допомоги у 2023 році, по яких проінформувала начальник відділу з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я ТМР Тетяна Гурбич.

Серед іншого:

- затверджено протокол про результати електронного аукціону з оренди нерухомого комунального майна та звіт з незалежної  оцінки ринкової вартості комунального майна Тальнівської міської територіальної громади в особі Тальнівської міської ради;

-прийнято рішення про дострокове припинення Договорів оренди нерухомого або іншого окремого  індивідуально визначеного майна;

-внесено зміни  до рішення виконавчого комітету  «Про встановлення тарифів  на послуги з централізованого водопостачання  та централізованого водовідведення  для КП «Водоканал» ТМР на 2024 рік»;

виконавчий комітет підтримав  взяття на квартирний облік та схвалив Програму забезпечення  житлом у Тальнівській міській територіальній громаді на 2024-2028 роки;

також проголосовано надання дозволів на проведення земляних робіт, санітарну обрізку та видалення зелених насаджень;

прийнято рішення про інвентаризацію місць та назв  зупинок на міських автобусних маршрутах.

По цих питаннях проінформувала начальник відділу ЖКГ ТМР Тетяна Карачун.

Члени виконкому розглянули двадцять два питання порядку денного. Окрім того в різному заслухали звіт керівника відділу ЖКГ ТМР Тетяни Карачун про виконання дозволів на порушення правил благоустрою у минулому році.