Шановні жителі громади! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Дата: 22.01.2024 09:00

Фото без опису Щороку, 22 січня, ми відзначаємо важливу подію в українській історії − ухвалення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки 1919 року.

Свято Дня Соборності України засвідчує, що немає Східної і Західної України, є лише одна єдина незалежна, соборна й демократична держава і ми – єдиний народ!

Вірю, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи і продовжують сьогодні відстоювати наші воїни у війні росії проти України, залишиться непорушною.

Адже єдність і свобода роблять нас гідними нащадками наших славних предків. Попереду нас чекає найбільше свято -День Перемоги. Я щиро вірю в це, я вірю в наші Збройні сили України.

Тож, давайте прикладемо всіх зусиль, щоб наступний День Соборності ми відзначали на всій території вільної України від Донбасу і до Карпатських гір із нашим українським Кримом.

Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас у справі розбудови соборної демократичної України!

Бо у єдності – наша сила. І разом – ми сильніші.

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою міський голова Василь Сідько,

депутатський корпус, виконавчий комітет Тальнівської міської ради.