На Тальнівщині провели один з етапів всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч»

Дата: 31.01.2024 11:20

26 січня 2024 року в спортивному залі Тальнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № І –гімназія» о 9-00 відбулося урочистеФото без опису відкриття проекту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги» ІІ територіального етапу за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Лозунг спортивної події – «Разом переможемо». Це спортивні змагання, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду таких заходів. Головна мета проекту – створити атмосферу спортивного свята серед учнів шкіл нашої територіальної громади, а також збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя. Цей проект дозволить показати, що зі звичайної шкільної команди можна виховати команду майстрів, які будуть підкорювати світові та олімпійські п’єдестали . На заході були присутні почесні гості та організатори, заступник міської голови з питань виконавчих органів влади Юрій Володимирович Свідерський, начальник відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Лариса Вікторівна Коваль. Відкриття розпочалося з Державного гімну України, вшанували світлою пам’яттю всіх, хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну, хвилиною мовчання. Після виступу гостей звучав гімн проекту «Пліч-о-пліч», були представлені команди, судді та розпочалася змагання з волейболу серед юнаків. В результаті запеклих ігор місця розподілені були таким чином:

🥇І – І школа

🥈ІІ – ІІ школа

🥉ІІІ – Кобринівська гімназія

Було задіяно 93 дитини з 10 навчальних закладів.

📌Тальнівський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. № І – гімназія»

📌Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

📌Тальнівський економіко-математичний ліцей

📌Соколівоцька гімназія

📌Майданецька ЗОШ І-ІІІ ст.

📌Мошурівська ЗОШ І-ІІІ ст.

📌Кобринівська гімназія

📌Веселокутська гімназія

📌Тальянківська гімназія

📌Білашківська гімназія

Вкотре переконалися, що вихованці навчальних закладів Тальнівщини – неперевершені! Захоплюємось їх командним духом, наполегливістю та згуртованістю заради досягнення мети.