Відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 31.01.2024 14:08

30 січня 2024 року міський голова  Василь Сідько провів чергове засідання комісії зФото без опису питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тальнівській міській раді за участю представників Звенигородського районного управління ГУ ДСНС України в Черкаській області, керівників структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, керівників комунальних установ та працівників освітньої сфери.

У ході роботи розглянули ряд важливих питань, зокрема:

1. Про забезпечення протипожежного захисту закладів, де проживають внутрішньо переміщені особи.

2. Про стан забезпечення пожежної, техногенної та цивільної безпеки в закладах загальної середньої освіти Тальнівської МТГ.

3. Про стан протипожежного захисту в житловому секторі Тальнівської МТГ в зимовий період 2024 року.

4. Про вжиття заходів щодо недопущення паводку в зимово-весняний період 2024 року на території Тальнівської МТГ.

Розглянувши всі питання порядку денного члени комісії доручили:

вжити невідкладних заходів щодо забезпечення пожежної безпеки в закладах, де проживають внутрішньо переміщені особи та  закладах загальної середньої освіти Тальнівської МТГ.

Сектору житлово-комунального господарства Тальнівської ТГ здійснити заходи згідно повноважень, щодо недопущення паводку в зимово-весняний період 2024 року на території громади.

Наголосили звернути увагу населення на суворому дотриманні правил пожежної безпеки.