У фойє міської ради встановили сенсорний інформаційний бокс, який наповнено довідковою інформацією про жителів Тальнівської громади, які віддали своє життя  захищаючи нашу Україну.

Дата: 01.02.2024 10:38

За допомогою сучасного сенсорного пристрою рідні загиблих, жителі громади, гостіФото без опису  можуть ознайомитися з інформацією про героїв Тальнівщини, які віддали життя за нашу Незалежність. Зазначається, що до "Книги" внесені історії, фотографії загиблих жителів для того, щоб гідно вшанувати їхню пам'ять в історії громади та всієї України. Це має бути поіменний єдиний реєстр жителів Тальнівської громади, які померли внаслідок російської агресії.

За словами міського голови, фахівці продовжують збирати і опрацьовувати усю надану інформацію, фото, відеоматеріали від родин загиблих.

Вічна пам'ять і вдячність героям, подвиг яких назавжди залишиться у наших серцях, а їх імена – на сторінках історії України.