Зростайте здоровими! Позитивні новини Тальнівського пологового

Дата: 01.02.2024 11:28

Як повідомила  Адміністрація КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня» ТМРФото без опису протягом січня 2024 року у пологовому відділенні лікарні народилося  13 дітей. Серед новонароджених   9 хлопчиків та 4 дівчаток.

Зокрема  у Тальному народилося 5 малюків (4 міцних хлопчиків та 1красуня дівчинка).

3 діток (2 хлопчики і 1 дівчинка) у сім’ях інших територіальних громад.

У Тальянках  – 1 новонароджений хлопчик.

1хлопчик  в Зеленькові.

1 дівчинка в Легедзиному.

По 1 козаку у Майданецькому та Лісовому.

Вітаємо батьків з такою радісною подією! Бажаємо, нехай діти ростуть щасливими та здоровими! Миру та добробуту родинам!

P.S.  Народження дитини – очікувана та радісна подія не лише для батьків, а й для кожного працівника пологового відділення Тальнівської багатопрофільної лікарні. Саме тому заклад не тільки гарантує надання якісних медичних послуг майбутнім мамам, породіллям чи малюкам, а й намагається дарувати їм свою любов.

Вдячність нашим медикам!