У Тальнівській міській раді відбулася розширена апаратна нарада

Дата: 05.02.2024 14:05

5 лютого під керівництвом міського голови відбулася розширена апаратна нарада, участьФото без опису у якій взяли керівники виконавчих органів начальники та комунальних підприємств Тальнівської міської ради.

Нараду розпочали із загальнонаціональної хвилини мовчання, на якій всі присутні вшанували пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російських окупантів.

Під час наради присутні,  проаналізувавши поточний стан справ у громаді та визначили  ряд головних завдань на найближчий період. Усі керівники та начальники відділів озвучили найнагальніші питання.  По завершенню апаратної наради отримали від головуючого доручення із встановленими термінами їх виконання.

Міський голова Василь Сідько наголосив, що  разом  ми повинні зробити все необхідне для того, щоб наша Тальнівська громада і надалі працювала на благо мешканців та нашої спільної Перемоги.