У Тальному пройшли змагання з волейболу у рамках проекту “Пліч-о-пліч”

Дата: 07.02.2024 14:18

В спортивних залах Тальнівського   НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. № І –гімназія» та ТальнівськогоФото без опису будівельно-економічного фахового коледжу 2 лютого 2024 року проходили змагання серед закладів загальної середньої освіти Тальнівської міської територіальної громади в рамках проекту «Пліч-о-пліч»  Всеукраїнські шкільні ліги» ІІ територіального  етапу з волейболу.

Спочатку відбулися зональні змагання, а потім територіальні, в яких взяли участь 8 команд.

У  спортивному залі Тальнівського будівельно-економічного фахового коледжу:

- команда  «Кмітливі рисі»  Тальнівського економіко-математичного  ліцею виборола І місце;

– команда    « Колібрі» Зеленьківської  гімназії- ІІ місце ;

- команда «Арктичні вовки» Кобринівської  гімназії- ІІІ місце;

- команда «Сови»  Білашківської гімназії посіла - IV місце.

У спортивному залі Тальнівського   НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. № І –гімназія»:

-на  І місці- команда  «Пуми»   Тальнівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №2  ;

-  на ІІ місці - команда   « Тальнівські ягуари»  Тальнівського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія»;

- на ІІІ місці -  команда  « Арктичні вовки»  Соколівоцької  гімназії;

- на IV місці -  команда «Спритні видри»  Веселокутської  гімназії.

У підсумку цікавої, енергійної та запеклої боротьби були отримані такі результати:

-І місце - команда  «Пуми» Тальнівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;

- ІІ місце -  команда   « Тальнівські ягуари» Тальнівського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія»;

- ІІІ місце  - команда   «Кмітливі рисі»   Тальнівського  економіко-математичного  ліцею;

- IV місце – команда « Колібрі»  Зеленьківської  гімназії.

Спортивні змагання в черговий раз довели, що спорт – це здоров’я, краса та успіх. Це можливість вдосконалити фізичну підготовку, проявити лідерство, знайти нових друзів. Маємо  надію, що краща збірна команда з волейболу успішно виступить на районних змаганнях! Бажаємо наснаги, наполегливості та перемоги!

Дякуємо за допомогу в організації турніру директору Тальнівського будівельно-економічного фахового коледжу Андрющенку Андрію Миколайовичу, директору Тальнівського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія» Голоті Ользі Степанівні,  директору  КЗ ЦФЗН «Спорт для всіх та молодіжний центр» Тальнівської міської ради Ємельяновій Олені Вікторівні, головним суддям Забермах Валентині Федорівні, Баланюку Максиму Олександровичу. Також подяка учителям фізкультури, які підготовили дітей до проведення турніру та дітям-учасникам змагань.