Дата: 09.02.2024 09:35

До уваги керівників підприємств і організацій та фізичних осіб-підприємців!Фото без опису

З метою забезпечення ефективного діалогу та об’єднання зусиль влади і бізнесу для подолання викликів та наслідків, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, стимулювання ділової активності українських виробників, популяризації та просування українського продукту покращення інвестиційного клімату, відновлення, модернізації і зростання економіки України, заохочення повернення громадян України просимо надати пропозиції щодо запровадження Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні».  Платформа буде започаткована під патронатом Президента України для постійної комунікації та координації взаємодії державних органів, представників релокованих підприємств, іноземних інвесторів, політичних діячів, вчених та експертів. За наявності пропозицій звертайтеся до управління фінансів, економічного розвитку та інвестицій Тальнівської міської ради за телефонами: +380983640525, (04731) 3-13-12.