Про головне за тиждень

Дата: 09.02.2024 11:59

✅На засіданні Ради оборони, яке відбулося під головуванням міського голови Василя Сідька, присутні вирішували питання підтримки військових частин;

✅проаналізували поточний стан справ у громаді та визначили ряд головних завдань на найближчий період в ході розширеної апаратної наради керівники виконавчих органів, директори комунальних підприємств Тальнівської міської ради;

✅ міський голова Василь Сідько взяв участь у відкритті оновленого входу в музей трипільської культури Легедзинського Державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура»;

✅виїзні прийоми громадян у Тальнівській міській територіальній громаді проводяться міським головою та його заступниками згідно з затвердженим графіком;

✅8 лютого, в останню земну дорогу Тальнівська громада проводжала свого земляка, мужнього воїна, захисника Лозінського Миколу Миколайовича - Героя, який віддав життя за кожного з нас, за наше майбутнє, за Україну;

✅щодня о 9:00 год Тальнівщина, як і вся країна, завмирає у скорботній хвилині мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

🔲Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Тальнівської міської ради

✅Проводяться обстеження комісією перевірки факту спільного проживання з особою, якій надаються соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі та догляду за нею;

✅ спільно з ПФУ проводяться навчання фахівців соціальної роботи Територіального центру щодо надання пільг військовослужбовцям, ветеранам війни та членам їх сімей, членам сімей загиблих Захисників України;

✅одним із пріоритетних напрямів роботи відділу є підтримка ВПО.

🟣Відділ служби у справах дітей Тальнівської міської ради

✅ Серед першочергових заходів для виконання - забезпечення влаштування до сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку Служби у справах дітей.

.

🟢Комунальні підприємства ТМР

✅ КП «Тальне-Сервіс» наголошує на необхідності укладання договорів на виконання робіт по вивезенню твердих побутових відходів;

✅КП «Водоканал» ТМР обслуговує 19 населених пунктів громади.

🟡 КУЛЬТУРА

Тальнівська центральна бібліотека

✅Тематичну книжкову виставку «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять...» до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав підготували в бібліотеці;

🔲 КЗ «Тальнівський будинок культури», корпус №2

✅Трансляція мультфільму- новинки українською мовою;

✅дорослий чемпіонат Тальнівської міської територіальної громади з шахів зібрав досвідчених спортсменів, які прийшли добре провести час у приємному товаристві;

✅ Лащівський та Легедзинський СБК запрошують всіх охочих на майстер-клас з виготовлення валентинок до Дня Святого Валентина.

🟠Освіта

✅ В закладах загальної середньої освіти Тальнівської міської ради пройшли обласні вебінари учителів української мови і літератури та зарубіжної літератури щодо вибору модельних програм та підручників для учнів 7-9 класів.

🔳КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Тальнівськоїміської ради»

✅Відбулося проведення регіонального етапу конкурсу на кращий електронний освітній ресурс. На конкурс були представлені електронні освітні ресурси, розроблені як творчими групами педагогічних працівників, так і одноосібними авторами;

✅онлайн засідання інтервізійної групи спеціалістів психологічної служби проведене з метою підвищення рівня професійності практичних психологів, розвитку базових навичок консультування тощо;

✅педагогічні працівники Тальнівщини взяли участь у II етапі І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2024». Вчителі презентували фахові знання, професійні компетентності, креативні здібності, педагогічну майстерність у відповідних номінаціях;

✅за участі працівників КУ відбуваються комплексні професійно – фахові курси підвищення кваліфікації для консультантів ЦПРПП, у тому числі семінари, практикуми, тренінги, вебінари, майстер-класи тощо.

🔴Спорт

✅Спортивні зали Тальнівського НВК, Тальнівського будівельно-економічного фахового коледжу, Соколівоцької гімназії радо приймали учасників змагань з баскетболу серед юнаків ЗЗСО в рамках Всеукраїнського проекту «Пліч -о -пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

🔘КОК «Співоче поле»

✅Відкритий чемпіонат Тальнівської міської територіальної громади з міні-футболу дав змогу молоді показати здобуті вміння і навички гри у міні-футбол та потренуватися у грі з іншими командами.

ДЮСШ

✅Юні борці- вихованці спортивної школи Артем Безпалько та Назар Притула стали чемпіонами області, Максим Захаревич та Богдан Шатайло увійшли до трійки кращих, ставши бронзовими призерами за підсумками чемпіонату з вільної боротьби серед юнаків та дівчат.

🔲КНП ТАЛЬНІВСЬКИЙ ЦПМСД

✅ Структурні підрозділи закладу підключено до медичної електронної системи «МедЕйр», що дає змогу впроваджувати електронний документообіг, виписувати електронні рецепти, направлення, доступні ліки тощо.

🔲КНП «ТАЛЬНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ»

✅Вторинну медичну допомогу заклад надає населенню громади та лікує пацієнтів з територіальних громад інших районів.

Шановні жителі громади! ✅ Сьогодні стало відомо про загибель нашого земляка з с. Майданецьке - Шебастюка Василя Сергійовича, 1981 року народження.Трагедія сталася 30 січня 2024 року. Боєць загинув внаслідок ворожого обстрілу, перебуваючи в Донецькій області.

Прощання з Героєм відбудеться в місті Тальне в суботу 10 лютого 2024 року о 10 годині біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та Захисникам України.

Прохання до всіх жителів громади, гідно зустріти Нашого Героя віддати шану і провести в останню дорогу!!!

Вічна пам'ять!