День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2024 14:34

Сьогодні в Тальнівській міській раді урочисто вшанували учасників бойових дій наФото без опису території інших держав.

Ведучі нагадали присутнім про десятирічну Афганську війну та про наших земляків, що загинули в ній – Віталія Чорного, Василя Штурхаля, Василя Костенка, Сергія Лисюченка, Сергія Самойлова, Григорія Романенка.

Хвилиною мовчання присутні вшанували усіх, хто загинув під час виконання військового обов’язку.

Грамотами та Подяками виконавчого комітету Тальнівської міської ради за безпосередню участь  у бойових діях по захисту суверенітету України та з нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав нагородили ветеранів Афганістану.

Піднесеності та зворушливості зібранню надала невелика художня програма, підготовлена працівниками КЗ «Тальнівський Будинок культури».

Також учасники заходу  поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та Захисникам України та до пам’ятника  воїнам, загиблим в Афганістані.

Вічна пам’ять всім, хто поліг під час воєн на території іноземних держав, захисникам і захисницям рідної землі, які віддали своє життя за мир і спокій українського народу в ході російсько-української війни.

Життя триває, ми продовжуємо боротьбу і свято віримо в нашу Перемогу!