ЛОЗІНСЬКИЙ Микола Миколайович

Дата: 20.02.2024 11:49

ЛОЗІНСЬКИЙФото без опису

Микола Миколайович

Дата, місце народження: 14 травня 1972 року, село Лоташеве Тальнівського району Черкаської області

Звання: головний сержант

Посада: начальник електростанції відділення технічного обслуговування автомобільної техніки взводу технічного забезпечення механізованого батальйону військової частини

Дата, місце загибелі:  26 січня 2024 року, Донецька область

Місце поховання: с. Лоташеве

ЛОЗІНСЬКИЙ Микола Миколайович народився 14 травня 1972 року в селі Лоташеве Тальнівського району. У 1979 році пішов до 1 класу Піщанської восьмирічної школи, по закінченню якої вступив до Ватутінського профтехучилища, де здобув професію електромонтера. Працював у рідному селі, у місцевому господарстві електриком, потім трактористом. Далі була служба в армії.

Микола Лозінський проживав з мамою Галиною Іванівною, яка померла у 2015 році.

З дружиною Калиушко Тамілою Михайлівною чоловік виховував дочку Анжеліку.

Микола завжди вирізнявся працьовитістю та відповідальністю, за яку б роботу не брався – доводив до ладу. До всіх людей ставився з розумінням. У селі його знали як надійного друга та доброго сусіда.

На жаль, на нашу землю прийшла війна. Чоловік вважав захист Батьківщини своїм обов’язком.

28 березня 2022 року Лозінський Микола Миколайович був призваний за мобілізацією третім відділом Звенигородського РТЦК та СП Черкаської області.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, головний сержант, начальник електростанції відділення технічного обслуговування автомобільної техніки взводу технічного забезпечення механізованого батальйону військової частини Микола Лозінський загинув 26 січня 2024 року під час захисту своєї Батьківщини, виконуючи конституційний обов’язок щодо оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканості, перебуваючи в Донецькій області.

Попрощатись із захисником прийшли рідні, друзі, знайомі, представники місцевої влади та громадськість.

Поховали Героя в його рідному селі Лоташевому.

Вічна пам’ять Герою!