Шановні мешканці громади!

Дата: 21.02.2024 09:00

Щиро вітаю вас із Міжнародним Днем рідної мови!Фото без опису

Це свято є особливим для кожного українця, адже мова є найціннішим багатовіковим надбанням, душею нашого народу та його генетичним кодом.

Протягом багатьох віків наші предки не лише відстоювали свободу рідної землі, а й право на існування та визнання української мови.

Нині важкі для нашої країни дні. Наша прекрасна, милозвучна і багатогранна українська мова набула по-справжньому нового й надважливого значення для кожного.

Наша мова  стала знаком незламності та нашою силою в час героїчного протистояння лютому ворогу. Українське слово звучить не менш гучніше від гармат, українців чують та знають в усіх куточках світу, а “Слава Україні” розуміють, будь-де, не потребуючи перекладу.

Мова – це зброя! Шануймо материнську мову, говорімо українською, будьмо непереможними у боротьбі за свою незалежність, за Україну! ПЕРЕМАГАЄ МОВА – ПЕРЕМОЖЕ Й УКРАЇНА!

З шаною і повагою міський голова Василь Сідько, депутатський корпус, виконавчий комітет ТМР