Дата: 23.02.2024 10:24

21 лютого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради,Фото без опису на якому розглянуто 31 питання порядку денного, що охоплюють різні сфери життєдіяльності громади. Провів засідання міський голова Василь Сідько.

На початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про усіх захисників та захисниць, які загинули, захищаючи Україну, а також про мирних жителів, які стали жертвами війни, що веде росія проти України.

Значну увагу присутні приділили питанню  схвалення звітів:

- про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки та про виконання бюджету Тальнівської територіальної громади за 2023 рік.

Серед іншого, члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома звіти ще двох  комунальних підприємств Тальнівської міської ради:

-звіт керівника КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня» ТМР про роботу за 2023рік;

-звіт про виконання фінансового плану КП «Тальнівський палацово-парковий комплекс Шувалових» ТМР за 2023 рік.

Детально опрацювали кожне питання, що безпосередньо стосувалося захисту прав та інтересів дітей:

-надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

- зміни статусу малолітній дитині;

- про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування на повне державне утримання.

Серед  питань, які розглянув виконавчий комітет було ухвалення рішень:

- про виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування в закладах освіти ТМТГ на 2023 рік;

- про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня» ТМР;

-про створення Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми та про роботу адміністративної комісії  при виконавчому комітеті ТМР.

У ході роботи засідання зокрема були обговорені й питання:

- про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва нежитлового приміщення кімнати, де буде працювати офіцер громади;

-про нагородження відзнаками виконавчого комітету ТМР.

Крім того, своїм рішенням члени виконкому надали дозвіл на проведення земляних робіт,  на санітарну обрізку та видалення зелених насаджень.

Насамкінець, присутніми також було обговорено та прийнято рішення:

- «Про визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою»;

- про схвалення Програми створення Фонду тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у ТМТГ на 2024-2025 роки та про встановлення меморіальної дошки полеглому воїну Тищенку О.В.

Ознайомитися з рішенням по кожному питанню порядку денного засідання можна на офіційному сайті Тальнівської міської ради, зокрема, у розділі «Рішення виконавчого комітету».