Змагання з футзалу

Дата: 23.02.2024 15:20

23.02.2024 р. в спортивному залі Тальнівського будівельно-економічного фахового коледжу відбулися змагання зФото без опису футзалу згідно проекту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги» ІІ територіального етапу за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Лозунг спортивної події – «Разом переможемо».

В змаганні взяли участь 7 команд:

📌Тальнівський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. № І – гімназія»,

📌Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,

📌Майданецька ЗОШ І-ІІІ ст,

📌Соколівоцька гімназія,

📌Кобринівська гімназія,

📌Веселокутська гімназія,

📌Тальнівська гімназія № 3.

Команда «Тальнівські ягуари » Тальнівського НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. № І – гімназії» зайняла 🥇1 місце,🥈 2 місце посіла – команда «Пуми» Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, на 🥉 3 місці – команда Кобринівської гімназії «Арктичні вовки».

Дякуємо за допомогу в організації турніру директору Тальнівського будівельно-економічного фахового коледжу Андрію Андрющенку, директору КЗ ЦФЗН «Спорт для всіх та молодіжний центр» Тальнівської міської ради Олені Ємельяновій, суддям Віталію Бабію та Максиму Баланюку. Також подяка учителям фізкультури, які підготовили дітей до проведення турніру та дітям.