Сьогодні Тальнівська громада   попрощалася зі своїм  Героєм-земляком –  Петром Васильовичем Ковалем.

Дата: 24.02.2024 10:52

Сьогодні Тальнівська громада попрощалася зі своїм Героєм-земляком – Петром Васильовичем Ковалем.Фото без опису

Віддати шану полеглому на війні Петру Васильовичу Ковалю на площу до пам’ятника Героям Небесної Сотні та Захисникам України прийшли рідні, друзі, побратими та односельці.

Проводжали воїна в останню дорогу навколішки, низенько схиливши голови виражаючи повагу перед подвигом солдата.

Поховали Героя в Тальному на місцевому кладовищі з усіма військовими почестями.

Навік залишиться він у наших серцях мужнім захисником, світлою та щирою людиною з відкритим хоробрим серцем.

У нашого воїна є мама - Субота Ніна Юріївна, донька - Коваль Анастасія Петрівна, брат Віталій Васильович, близькі люди, друзі, односельці, які сьогодні зібралися, аби провести дорогу людину в останню дорогу…

Петро Васильович Коваль народився 4 травня 1979 року в м. Тальне. Тут пройшли його дитячі та юнацькі роки.

Після закінчення Тальнівської школи хлопець навчався в Уманському технікумі сільсько-господарської механізації.

Вищу освіту юнак здобув в Вінницькому державному аграрному університеті у 2006 році.

Останні роки Петро Коваль проживав в селі Гордашівка.

З 2 червня 1997 року по 5 лютого 2002 року Петро проходив службу в Збройних Силах України.

Вірний присязі, чоловік, з 5 лютого 2002 по 31 травня 2013 року продовжив службу в Тальнівському районному військовому комісаріаті.

27 лютого 2022 року він був призваний на військову службу до лав Збройних сил України на підставі Указу Президента України «Про загальну мобілізацію. Служив в військовій частині А7325 на посаді штаб-сержанта.

Петро Васильович був справжній патріот, котрий, як і тисячі інших співгромадян, змушений був полишити мирне життя та взяти до рук зброю, аби не ганьбив ворожий чобіт нашу землю, аби під мирним небом жив український народ.

Він був надзвичайно позитивною людиною і завжди йшов до мети. Для нього не існувало завдань, які він відкладав на потім, все виконував чітко та досконало. Йому хотілося гарних життєвих змін, він прагнув до зростання, не боявся труднощів.

З 18травня 2022 року військовий вважався зниклим безвісти..

Петро Васильович Коваль загинув в м. Рубіжне на Луганщині. Воїн віддав життя за свою країну, родину, за кожного з нас.

У вічній скорботі залишилися мама, донька, брат та вся родина.

Нестерпний біль за обірване молоде життя обпікає його рідних, друзів, знайомих.

Петро Васильович Коваль для всіх нас назавжди залишиться залишиться щирою, небайдужою, чесною, трудолюбивою, товариською людиною, завжди готовою прийти на поміч іншим.

Назавжди залишиться Героєм, адже він не зміг залишитися осторонь від страшної біди, що принесли російські нелюди на нашу рідну землю.

Вклоняємось воїну доземно! Безмежна шана його подвигу, повага поклику його шляхетного серця.

Тальнівська міська рада, депутатський корпус, виконавчий комітет та уся громада висловлює щирі співчуття родині загиблого. Низько схиляємо голови у глибокій скорботі. Нехай Господь упокоїть світлу душу воїна-захисника, дасть розраду безутішним рідним та близьким.

Вічна і світла пам'ять Герою! Низький уклін захисникам України.

Вічна слава Героям, які вже з небес охороняють наш мир і спокій.

Герої не вмирають!