Про чергове засідання комісії ТЕБ та НС

Дата: 28.02.2024 10:04

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаційФото без опису на своїх засіданнях розглядає важливі питання життєдіяльності громади, направлені на недопущення ситуацій, що можуть нести загрозу як людям так і майну.

27 лютого на  засіданні, яке провів  міський голова Василь Сідько, говорили про заходи по недопущенню поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій (ЕРВІ) на території ТМТГ, про функціонування та стан дотримання фонду захисних споруд на території громади та про вжиття заходів щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені і паводків у 2024 році на території ТМТГ.

По кожному питанню були напрацьовані конкретні доручення, які будуть направлені відповідним структурам для організації виконання.