В центрі Тального встановили контейнер для збору пластмасових кришечок.

Дата: 01.03.2024 09:21

За ініціативи відділу ЖКГ Тальнівської міської ради та працівників КП «Тальне-Сервіс»,Фото без опису виготовили та встановили першу металеву конструкцію  для збору пластикових кришечок  в центрі  Тального  у парку імені « Тараса Шевченка». Кришечки – це те, що ми звикли називати сміттям. Але сьогодення показало, що звичайні кришечки можуть рятувати життя. Тож утилізуючи кришечки правильно, можна зробити дві добрі справи: рятувати життя військових та полегшити роботу тим, хто дбає про чистоту й безпеку  міста. Адже з 50 000 кг кришечок можна виготовити 1000 якісних турнікетів.

• Відразу може здатися, що збір кришок — це невелика справа, однак, коли долучається велика кількість людей, ця дія стає потужним засобом допомоги та підтримки. Кожна кришка стає краплею у великому басейні допомоги. І кожен внесок дарує  надію, що разом можемо змінити на краще не лише наше місто, але й усю країну. Ми закликаємо всіх мешканців міста долучитися до цієї благородної справи. Приносьте кришки, допоможіть зберегти навколишнє середовище та допоможіть нашим захисникам – розповідає начальник відділу ЖКГ Тетяна Карачун.

В подальшому планують встановити ще одну металеву конструкцію, з локацією наразі визначаються.