Міський голова Василь Сідько прозвітував за рік роботи

Дата: 01.03.2024 09:22

Міський голова Василь Сідько прозвітував за рік роботиФото без опису

29 лютого 2024 року міський голова Василь Сідько під час сесії міської ради прозвітував про роботу виконавчих органів за 2023 рік.

Звіт відбувся в залі засідань Тальнівської міської ради. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх військових та цивільних українців, які загинули внаслідок війни.

У рамках звіту Василь Сідько детально доповів про стан справ у громаді, про діяльність та напрямки роботи в умовах воєнного стану, про проблеми та пошук шляхів їх вирішення, про перспективи та плани, відповідав на запитання присутніх в залі.

На завершення міський голова подякував військовим ЗСУ, волонтерам, кожному, хто працює задля майбутнього України, побажав усім якнайшвидшої перемоги над ворогом, очищення рідної землі від окупантів, міцної віри та натхнення у відбудові країни та розвитку Тальнівської громади.

З повним звітом міського голови можна ознайомитися на сайті Тальнівської міської територіальної громади.