Новонароджені

Дата: 01.03.2024 10:11

У пологовому відділенні Тальнівської багатопрофільної лікарні за лютий місяць 2024 року народилося 11 немовлят.Фото без опису👶Серед новонароджених: 6 хлопчиків і 5 дівчаток:

✅2 хлопчики і 3 дівчинки з Тального;

✅1 дівчинка з Мошурова;

✅1 хлопчик з Зеленькова;

✅3 хлопчики та 1 дівчинка з інших територіальних громад.

Це діти, які точно будуть жити у вільній та суверенній Україні! Адже у крові цієї малечі вже 100% є антитіла проти російських окупантів.

Вітаємо батьків та їх малюків! Хай ростуть здоровими та щасливими! Бажаємо мирного та ясного неба, перемоги в Україні! 🇺🇦І хай війна закінчиться до того часу, як вони почнуть усвідомлювати світ.

А пологове відділення продовжує реєстрацію майбутніх матусь на різних термінах вагітності. Невдовзі і вони радітимуть появі на світ своїх крихіток. Життя у громаді триває, і попри все, народжується нове. Це гарний та світлий знак, а отже – ми переможемо!🇺🇦