Про головне за тиждень

Дата: 01.03.2024 15:03

Міський голова Василь Сідько під час 54 -ї сесії міської ради прозвітував про роботу виконавчих органів ТМР за 2023Фото без опису рік.

✅54 сесія ТМР затвердила звіт про виконання бюджету ТМТГ за 2023 рік.

✅ Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму засіданні розглянула важливі питання життєдіяльності громади, направлені на недопущення ситуацій, що можуть нести загрозу як людям так і майну.

✅Чергове засідання провела Рада оборони Тальнівської міської територіальної громади.

🔳Відділ житлово-комунального господарства Тальнівської міської ради

✅В Тальному у парку імені Тараса Шевченка встановили першу металеву конструкцію для збору пластикових кришечок, з яких будуть виготовляти турнікети для ЗСУ.

🟢КП «Тальне-Сервіс»

✅Працівники з благоустрою займаються розчищенням тротуарів, прибирають дороги від залишків посипкового матеріалу, обрізають аварійні дерева, упорядковують кладовища.

🔳Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Тальнівської міської ради

✅Відбулось засідання комісії з питань забезпечення лікарськими засобами за пільговими рецептами та зубопротезування жителів громади, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

🔴 КУЛЬТУРА

🔳Тальнівський музей історії

✅ Організація освітніх екскурсій: проведення групових, індивідуальних оглядових та тематичних екскурсій.

🔳 КЗ «Тальнівський будинок культури», корпус №2

✅ Для всіх бажаючих відбулася трансляція фільму до Дня спротиву окупації Автономної республіки Крим та міста Севастополя.

🟡Освіта

✅На базі Тальнівського НВК пройшов тренінг для вихователів ГПД та асистентів вчителів початкових класів. Присутні поділились ідеями й цікавими практиками власної діяльності.

🔘ЗДО № 2 „Берізка“

✅Продовжила роботу творча майстерня педагогів дошкільників -«Організовуємо професійний розвиток педагогів ЗДО».

✅В ході засідання спільноти вихователів молодших та середніх груп ЗДО громади відбулось навчання вихователів методам та прийомам проведення організованої діяльності з дітьми різних вікових категорій.

🔲 КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників

✅Працівники установи взяли активну участь у :

- вебінарі „STEM як інструмент підвищення якості освітніх послуг та якості життя“;

- засіданні обласної творчої групи практичних психологів і соціальних педагогів;

- регіональному етапі конкурсу на кращий електронний освітній ресурс.

🔳 Відділ служби у справах дітей Тальнівської міської ради

✅В ході засідання з питань захисту прав дитини розглянуто 9 питань, які стосуються прав та інтересів дітей.

🟠Спорт

✅В спортзалі Тальнівського НВК відбулися змагання зі спортивного орієнтування в рамках Всеукраїнського проекту «Пліч -о -пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

✅ Продовжується відкритий чемпіонат з волейболу пам’яті В.О. Сошинського.

ДЮСШ

✅Команда дівчат ДЮСШ з Тального взяла участь в обласних змаганнях з волейболу.

🔳Тальнівська центральна бібліотека

✅Відбулося засідання жіночого клубу «Розрада» за участю сімейного лікаря на тему: «Ментальне здоров’я. Ти як?»

🔳Тальнівська багатопрофільна лікарня

✅ У пологовому відділенні лікарні за лютий місяць 2024 року народилося 11 немовлят. Серед новонароджених: 6 хлопчиків і 5 дівчаток.

Всім дякуємо за роботу:

✅ здоров’я, успіхів, людського добра!