В Тальнівській багатопрофільній лікарні тривають якісні медичні зміни.

Дата: 05.03.2024 17:13

Незважаючи на складні умови  сьогодення, колектив КНП «ТальнівськаФото без опису багатопрофільна лікарня» ТМР працює злагоджено, надає пацієнтам якісні медичні послуги.

Протягом останнього року поліпшилися умови перебування хворих у багатьох відділеннях. Там проведені поточні та капітальні ремонти, придбано і встановлено багато новітнього обладнання, яке значно поліпшило якість надання медичної допомоги.
 Відрадні зміни сталися у хірургічному відділенні та операційних блоках, приймальному відділенні, клініко-діагностичній лабораторії, у відділеннях поліклінічному, інфекційному, пологовому, дитячому та екстренної медичної допомоги.

Окрім того, дорослим та дітям надається стоматологічна допомога. Два рази на тиждень  огляд очей здійснює лікар офтальмолог. У лікарні доступна консультація психолога,  а також підтримка пацієнтів в складних випадках. Відкрито комп’ютерний кабінет «Довіра».

З 1.01.2024 року Тальнівська багатопрофільна лікарня уклала угоди з Національною службою здоров’я України з 16 пакетів медичних послуг, які практично охоплюють усі напрямки лікування хворих.

Для забезпечення повноцінного функціонування  закладу охорони здоров’я адміністрація лікарні запрошує на роботу лікаря-психіатра, лікаря-хірурга, лікаря терапевта, лікаря-рентгенолога, лікаря УЗД. Планують забезпечити молодих спеціалістів службовим житлом.
 Зроблено і робиться дуже багато, навіть у час воєнного стану. Хто ж допомагає колективу лікарні?

• Сьогодні хочемо подякувати усім, хто нас постійно підтримує, допомагає динамічно розвиватися та поліпшувати якість медичної допомоги. Насамперед — міському голові Василю Сідьку, депутату Черкаської обласної ради Ігорю Новицькому, депутатам Тальнівської міської ради, підприємцю Володимиру Мовчану, які оперативно відгукуються на наші потреби й допомагають у розв’язанні проблем.
     Велика вдячність благодійним фондам, керівникам підприємств, підприємцям та усім небайдужим мешканцям громади. Спільними зусиллями забезпечуємо нашим пацієнтам надання сучасної медичної допомоги,-  зазначив директор КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня» ТМР Олег Солодько в ході візиту очільника громади до медичного закладу.

Усім зичу здоров’я, сили, віри у власні знання і вміння, нових звершень, миру та перемоги! І, насамперед, завдячуємо нашим мужнім захисникам, нашим ЗСУ, які дають нам можливість працювати, лікувати, зустрічати кожен новий день.